You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

2002 yılında yapılan yönetmelik düzenlemelerinde, yangın afetini en kısa sürede algılayan ve önlenmesine imkanlar tanıyan YANGIN ALARM SİSTEMLERİ işletmelerde bulunması şart olan sistemler arasına girmiştir

İnsan hayatının korunmasını amaçlayan bu sistemlerin kurulumunda tercihlerde titizlikle davranılması çok önemlidir. Kurulan sistemdeki detektörler, ısı algı ekipmanları sayesinde öncelik insan hayatını korumak olup, demirbaş ve ticari malların da yangın afetini en az hasarla atlatılması önemli hedeflerindendir.

Bu sistemler projeye ve projelerde tercih edilen ekipmanlara göre çeşitli seviyelerde fiyatlandırılmaktadırlar. İtfaiye tarafından işletmelerde uyulması istenen 2015 yangın yönetmeliği ve yönetmelik değişikliklerini bu linkten indirebilirsiniz.

Uygun Fiyat

Güvenlik sektöründeki en iyi markalarla çalışmayı görev edindik. Size bu markalarla sahip olabileceğiniz en uygun fiyatlı sistemi önermek en büyük gayemizdir.

Ücretsiz Danışmanlık

Gerçekten nasıl bir güvenlik sistemine ihtiyacınız var? Yaptığımız keşif sonrasında ihtiyacınız olan en yararlı sistemi öneremek işimizin parçasıdır

Bize Güvenebilirsiniz

Şimdiye kadar sayısız sistem kurarak elde ettiğimiz tecrübe sizin için bir avantaj olacaktır.

Garanti Veriyoruz

Uygulamasını yaptığımız tüm sistemler fabrikasyon ve işçilik hatalarına karşı garantilidir , arızalanan bir ürünün çok hızlı tamir edilmesi veya değiştirilmesi konusunda büyük hassasiyet göstermekteyiz.

Sorularınız ve Yorumlarınız

Teknik destek çalışanlarımız size bir iş günü veya daha kısa sürede cevap vereceklerdir!